[#1] FinalBurn Neo - gdzie wrzucić ROMy?
Z góry przepraszam za tak banalne pytanie, ale gdzie mam wrzucić ROMy? Przykładowo mslug.zip z NeoGeo wrzucałem do katalogu FBNeo/ROMs/, później FBNeo/ROMs/Arcade, ale za każdym razem po przeskanowaniu dostępnych gier lista jest nadal pusta.
[#2] Re: FinalBurn Neo - gdzie wrzucić ROMy?

@Ponki1986, post #1

katalog:
roms/arcade/
coś mi się wydaje że wielkość liter ma znaczenie
[#3] Re: FinalBurn Neo - gdzie wrzucić ROMy?

@Norbert, post #2

Dzięki za odpowiedź. W sumie wielkość liter w ścieżce nie ma chyba znaczenia.

Już rozwiązałem problem. Wrzuciłem kilka gier, które dostępne są tutaj. Emulator uruchomił je poprawnie i przykładowo Metal Slug działa bardzo dobrze na moim A1133. Niestety sam emulator lubi się zawiesić bez przyczyny, nawet po zakończeniu skanowania ROMòw.
[#4] Re: FinalBurn Neo - gdzie wrzucić ROMy?

@Ponki1986, post #1

Na pewno już wszyscy widzieli, że na MorphOS Storage BeWorld wrzucił nową wersję. W moim przypadku ustały sporadyczne zawieszenia, o których pisałem wyżej.
[#5] Re: FinalBurn Neo - gdzie wrzucić ROMy?

@Ponki1986, post #4

U mnie w tej nowszej wersji niektore romy arcade np. karate blazers przestaly dzialac ;/
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem