kategoria: WHDLoad
[#1] Mentor wychodzi do WB
Zacząłem dziś grać w Mentora zainstalowanego przez WHDLoad (slave 1.1). W pewnym momencie gra wychodzi do WB bez żadnego komunikatu (podobnie jak czasem gry pisane w AMOSie). Jest to moment, w którym basista zaczyna swoją opowieść podczas wywiadu (chwilę przedtem wokalista zgodził się dołączyć do zespołu). Próbowałem kilka razy i zawsze to samo - wyjście do WB.
Czy ktoś spotkał się z podobnym przypadkiem?

Ostatnia aktualizacja: 03.05.2024 17:44:14 przez PopoCop
[#2] Re: Mentor wychodzi do WB

@PopoCop, post #1

Piracka wersja w latach 90 działała poprawnie, bo przeszedłem całość (oczywiście z opisem na kolanach). Może wersja przygotowana dla WHDLoad ma jakiś problem. Szkoda by było.
[wyróżniony] [#3] Re: Mentor wychodzi do WB

@PopoCop, post #1

Miałem tak samo z wersją WHDLoad. W końcu ściągnąłem pliki adf i taką wersję przeszedłem (ale jakie adf i skąd to nie pamiętam, bo już parę lat minęło :) )
[#4] Re: Mentor wychodzi do WB

@retrofaza, post #3

A nie wiesz, czy z innymi grami Art4 (Eksperyment Delfin i Misja Harolda) jest podobnie? Tzn. czy też podczas gry wychodzą do WB? Chodzi o wersje WHDLoad.
[#5] Re: Mentor wychodzi do WB

@PopoCop, post #4

Eksperyment Delfin przeszedłem wersję pod WHDLoad. Misja Harolda wywala się w pewnym momencie.
1
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem